Marka : ABM Yayınevi
Sektör : Kültür - Sanat
Tarih : 25.01.2018

BASIN BÜLTENİ / ABM YAYINEVİ’NDEN EL BECERİSİ VE HAYAL GÜCÜNÜ BİRLEŞTİREN BİR KİTAP: BOYA VE TASARLA

BENEKLER, BOYALAR VE PARMAK İZLERİYLE HAYDİ EĞLENCEYE!

ABM YAYINEVİ’NDEN EL BECERİSİ VE HAYAL GÜCÜNÜ BİRLEŞTİREN BİR KİTAP: BOYA VE TASARLA

Hayal gücünü özgür bırak. Benekleri, noktaları ve parmak izlerini istediğin şeye dönüştür! Ya da sana verilen ilginç yönergeleri kullanarak keyifli bir zaman geçir. Yaratıcılığını test edeceğin ve geliştireceğin birbirinden şaşırtıcı oyun ve fikirlerle abm Yayınevi’nin yeni etkinlik kitabı Boya ve Tasarla seni bekliyor!

Hey, oradaki benek de neyin nesi? Acaba bir balon mu? Yoksa güneş mi? Ya da gülen bir surat mı? O benek sen ne istersen o olacak! abm Yayınevi’nin yeni çıkan etkinlik kitabı Boya ve Tasarla ile kimi zaman parmak izlerini kullanarak gülen bir surat, kimi zaman noktaları birleştirerek bir hayvan ya da kimi zaman tamamen hayal gücüne göre boyaları sıçratarak istediğin şeyi çizebilirsin.

Polonya’nın yıldızı parlayan çizerlerinden Agata Królak’ın kaleminden çıkan etkinlik kitabı “Boya ve Tasarla” el becerilerini kullanmaya yeni başlamış çocuklara yönelik olağanüstü bir hayal gücünün kapılarını aralıyor. Verdiği yönergeler sayesinde çocukların kitaplarla interaktif bir ilişki kurmasını sağlayan Królak, okurun yaratıcılıklarını sınırlandırmamak için aktivitelerini yoruma açık bırakmış. Haydi unutulmayacak bir el becerisi deneyimi için kalemlerinizi, boyalarınızı kapın ve kitaplarımızın başına geçin!

Kitap Adı: Boya ve Tasarla

Yazan ve Resimleyen: Agatha Krolak

Genel Yayın Yönetmeni: Ö. Çağla Acar

Sayfa Sayısı: 56

Ebat: 21 cm x 29,7 cm

Etiket Fiyatı: 24,90 TL

Yayınevi: abm Yayınevi