Marka : Annedukkan.com
Sektör : Anne - Bebek
Tarih : 23.01.2017

BASIN BÜLTENİ / %100 EL YAPIMI BOMB COSMETICS ÜRÜNLERİ ANNEDUKKAN.COM’DA!

KOKLAMAYA DOYAMAYACAKSINIZ!

%100 EL YAPIMI BOMB COSMETICS ÜRÜNLERİ ANNEDUKKAN.COM’DA!

Tamamen el yapımı kozmetik ürünler sunan İngiliz markası Bomb Cosmetics annedukkan.com’da! Bomb Cosmetics, neşeli ambalajları, rengarenk ürünleri ve karşı koyamayacağınız kokularıyla annedukkan.com’da sizleri bekliyor.

70 ülkeden sonra Türkiye’de de satışa sunulan İngiliz markası Bomb Cosmetics, rengarenk banyo topları, pasta dilimi şeklindeki sabunları, nefis kokulu mumları, aromalı kremleri ve daha bir çok neşeli ürünüyleannedukkan.com’da yerini aldı. Ürünlerinde paraben ve paraben bazlı koruyucu madde bulundurmayan Bomb Cosmetics ürünlerinin pek çoğu %100 el yapımı. Bomb Cosmetics doğaya ve hayvanlara da büyük önem veriyor. Geri dönüştürülebilir ambalajlar kullanıyor ve hiçbir ürününü hayvanlar üzerinde test etmiyor. Aynı zamanda vegan ürünleri de bulan Bomb Cosmetics’in her ürünü olabildiğince doğal bileşen içeriyor.

annedukkan.com’da satışa sunulan Bomb Cosmetics, el yapımı ve doğal içerikli ürünleriyle kişisel bakıma yepyeni bir anlayış getiriyor. Büyülü bir dünyanın yansıması gibi gözüken renkli ve eğlenceli ürünleriyle güzel bir hediye seçeneği de olan Bomb Cosmetics ürünleri, 14,90 TL’den başlayan fiyatları veannedukkan.com’un aynı gün teslimat ayrıcalığı ile kapınıza geliyor.

Dekupe ürün görselleri için tıklayınız: http://bit.ly/annedukkanbomb