Marka : Simple For You
Sektör : Moda - Giyim
Tarih : 28.06.2016

BASIN BÜLTENİ / CHIARA FERRAGNI’NİN ÜZERİNDE TÜRK MARKASI

CHIARA FERRAGNI SIMPLE FOR YOU MAYOSUYLA!

CHIARA FERRAGNI’NİN ÜZERİNDE TÜRK MARKASI

The Blonde Salad ismiyle de bilinen, dünyanın bir numaralı dijital moda ikonu Chiara Ferragni, Beverly Hills Hotel’deki havuz keyfi için Simple For You’nun Sunday Funday sloganlı mayosunu tercih etti.

Instagram’da 6.1 milyon takipçisi bulunan, dünya çapında en fazla tanınan ve en etkileyici blogger olan ünlü İtalyan moda yıldızı Chiara Ferragni, Beverly Hills Hotel’deki hafta sonu kaçamağında 2016 yılında İstanbul’da kurulan mayo markası Simple For You’nun Sunday Funday sloganlı mayosunu tercih etti. Simple For You markalı mayosuyla eğlenceli anlarını Instagram ve Snapchat hesaplarında paylaşan Chiara, mayo tercihiyle takipçilerinin de beğenisini kazandı.

Simple For You Hakkında

Melis Şenel tarafından 2016 yılında İstanbul’da kurulan mayo markası Simple For You, televizyon tarihinin unutulmaz dizisi Sahil Güvenlik kızlarının sportif ve çarpıcı stilini sloganlarla birleştirdiği 2016 yaz koleksiyonuyla bu yaz sahillerde efsane olacak. Simple For You, Ananas adını verdiği sloganlı sahil güvenlik mayoları serisi ile hem ikonik hem de sıra dışı bir görünüm vadediyor.

Sadeliği yenilikçi dokunuşlarıyla farklılaştıran ve her bir slogandan sadece 40 adet üreten Simple For You, bacak boyunu uzun gösteren derin kesimleri, vücudu saran kalıpları, İtalya’dan gelen özel kumaşı ve dikkat çekici sloganları ile fark yaratmak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak. Hayattaki basit şeylerden zevk almayı misyon haline getiren Simple For You, sınırlı sayıda üretilen mayoları ile farklılıktan ödün vermiyor.